Wiaty magazynowe stalowe

Wiaty magazynowe stalowe są popularnym rozwiązaniem w branży logistycznej i magazynowej, zapewniając ochronę przed warunkami atmosferycznymi oraz elastyczną przestrzeń do przechowywania i obsługi różnorodnych towarów. To ciekawa alternatywa dla murowanych obiektów. Budowa hal magazynowych pod postacią wiat przebiega znacznie szybciej i jest tańsza.

Budowa wiat magazynowych stalowych opiera się na wykorzystaniu wytrzymałej konstrukcji z metalu. Słupy, belki i inne elementy stalowe są ze sobą łączone, tworząc stabilny szkielet wiaty. Stal jest preferowanym materiałem ze względu na swoją wytrzymałość, odporność na korozję oraz możliwość łatwego dostosowania do różnych wymiarów i konfiguracji.

Wiaty magazynowe stalowe są projektowane w oparciu o indywidualne potrzeby klienta. Mogą mieć różne rozmiary i kształty. To konstrukcja jednonawowa, wielonawowa lub z podziałem na strefy wewnątrz, w zależności od wymagań przestrzennych i organizacyjnych.

Pokrycie dachu i ścian wiaty magazynowej stalowej zazwyczaj składa się z blachy stalowej lub specjalnych paneli. Blacha stalowa zapewnia trwałość i ochronę przed czynnikami atmosferycznymi, takimi jak deszcz, śnieg czy promieniowanie słoneczne. Panele składają się z dwóch warstw blachy stalowej, pomiędzy którymi znajduje się specjalna pianka, zapewniająca lepszą izolację termiczną i akustyczną.

Wyposażamy wiaty magazynowe w dowolne udogodnienia, zgodnie z potrzebami klienta. Wspólnie przygotowujemy projekt, a po jego zatwierdzeniu przechodzimy do realizacji. Zapraszamy do kontaktu.

Formularz kontaktowy

2 + 11 =

Dane kontaktowe

JM HALE Mariola Michalak

tel. 884 64 18 88

ul. Warecka 138
05-604 Jasieniec

NIP 797-194-88-86