Budowa hal produkcyjnych

Zajmujemy się budową hal produkcyjnych zgodnie z potrzebami klienta. Przygotowujemy przestrzenie, w których można bezpiecznie przeprowadzać procesy przemysłowe. W halach naszego autorstwa instaluje się maszyny i całe linie produkcyjne, a także tworzy pomieszczenia magazynowe. To doskonała alternatywa dla budynków murowanych, których budowa często trwa nawet ponad rok.

Budowa hal przemysłowych rozpoczyna się od stworzenia projektu. Obejmuje on wszystkie wymiary konstrukcji, instalacje, udogodnienia czy elementy wykończeniowe. Podczas projektowania bierzemy pod uwagę specyfikę działalności firmy, a także lokalizację poszczególnych maszyn. Niezwykle istotne jest też to, z jakich surowców korzysta się w danym przedsiębiorstwie. Niektóre substancje tworzą bowiem szkodliwe opary, dlatego w hali przemysłowej musi znaleźć się bardzo wydajny system wentylacji.

Projektowanie hal produkcyjnych to etap, na którym można wprowadzić poprawki, zgodnie z potrzebami inwestora. Tworzymy dokumentację tak, by gotowy obiekt spełniał oczekiwania właściciela, a jednocześnie był zgodny z obowiązującymi przepisami.

Następnie przechodzimy do prac w terenie. Produkujemy komponenty niezbędne do wniesienia konstrukcji, w tym czasie wyrównując obszar i przygotowując go do budowy fundamentów. Wykonujemy wykopy i prowadzimy instalacje pozwalające na podłączenie maszyn przemysłowych. Następnie wznosimy stelaż i pozostałe elementy konstrukcji. Na koniec zajmujemy się jej wykończeniem i przeprowadzamy testy, które pozwalają na potwierdzenie, że użytkowanie hali jest w pełni bezpieczne.

Jakie są zalety budowy hal produkcyjnych?

Jako producent hal przemysłowych możemy zaproponować konstrukcje idealnie dopasowane do potrzeb i inwestora. Właściciel może zdecydować o rozmiarach, przeznaczeniu i udogodnieniach zastosowanych do stworzenia konstrukcji. To sposób na stworzenie funkcjonalnej przestrzeni idealnie dopasowanej do potrzeb danego przedsiębiorstwa.

Budowa hal przemysłowych przez naszą firmę to rozwiązanie znacznie szybsze niż tworzenie tradycyjnych, murowanych obiektów. Konstrukcje powstają z gotowych prefabrykatów, co usprawnia wszystkie prace w terenie. To także sposób na oszczędność i ograniczenie przestojów w działalności firmy. Dzięki nam przedsiębiorca może cieszyć się nową przestrzenią produkcyjną już w ciągu kilku miesięcy.

Formularz kontaktowy

10 + 4 =

Dane kontaktowe

JM HALE Mariola Michalak

tel. 884 64 18 88

ul. Warecka 138
05-604 Jasieniec

NIP 797-194-88-86