Budowa hal magazynowych

W zakres naszych usług wchodzi budowa hal magazynowych. W tym celu wykorzystujemy blachę lub specjalne płyty, które zapewniają odpowiednią izolację termiczną wewnątrz budynku. To gotowe elementy, pozwalające na szybkie wzniesienie nawet bardzo dużej konstrukcji. Przygotowujemy zarówno niewielkie, jak i rozległe magazyny, w zależności od potrzeb inwestora.

Budowa hal magazynowych to popularne rozwiązanie zwłaszcza w przypadku przedsiębiorców, którym zależy na szybkim przygotowaniu miejsca do składowania wytwarzanych towarów czy używanych materiałów. Takie konstrukcje można wyposażyć w dowolną infrastrukturę, w zależności od potrzeb przedsiębiorcy. W magazynach często montuje się wentylację i klimatyzację. Systemy te pozwalają na zachowanie odpowiednich warunków i odprowadzanie wilgoci, która może być szkodliwa dla przechowywanych towarów.

Kompleksowa budowa hal magazynowych

Zajmujemy się budową hal magazynowych zgodnie z potrzebami klienta. Tworzymy projekt uwzględniający warunki środowiskowe i planowane zastosowanie budynku. Wspólnie wybieramy wielkość, układ i dodatkowe udogodnienia zastosowane wewnątrz konstrukcji. Po zatwierdzeniu projektu i zdobyciu odpowiednich pozwoleń możemy przejść do realizacji. Projektowanie hal magazynowych to etap, na którym klient może wprowadzić ewentualne zmiany.

Przygotowujemy fundamenty i mocujemy elementy konstrukcyjne, które mają za zadanie utrzymać dach i ściany. Są one wykonane z wytrzymałego metalu, odpornego na duże obciążenia i działanie czynników atmosferycznych. Na koniec wykańczamy je blachami i płytami pozwalającymi na zachowanie odpowiedniej warunki we wnętrzu obiektu i nadanie estetyki całej konstrukcji. Po wykonaniu wszystkich prac przeprowadzamy testy, pozwalające na zagwarantowanie bezpieczeństwa korzystania z gotowej hali.

Działamy sprawnie, jednocześnie stosując się do aktualnie obowiązujących przepisów. Dbamy o to, by gotowa hala magazynowa mogła pełnić swoją funkcję przez kolejne lata. W razie konieczności możemy wykonać również naprawy pogwarancyjne.

Zapraszamy do kontaktu.

Formularz kontaktowy

7 + 7 =

Dane kontaktowe

JM HALE Mariola Michalak

tel. 884 64 18 88

ul. Warecka 138
05-604 Jasieniec

NIP 797-194-88-86