Budowa ujeżdżalni dla koni

W zakres naszych usług wchodzi też budowa ujeżdżalni dla koni. Hale stalowe sprawdzają się doskonale jako miejsce, w których można trenować jazdę konną lub pielęgnować zwierzęta. Powstają podobnie do wielu innych konstrukcji metalowych, jednak są wyposażane tak, by spełniać potrzeby osób odpowiedzialnych za hodowlę koni. Budujemy też hale rolnicze, w których wnętrzu także przebywają zwierzęta. W takich obiektach muszą znaleźć się np. wydajne systemy wentylacyjne.

Hale jeździeckie to doskonała alternatywa dla obiektów murowanych. Powstają znacznie szybciej niż klasyczne nieruchomości, a jednocześnie są łatwiejsze w montażu. Do ich budowy wykorzystuje się gotowe elementy metalowe, wykonane z trwałych, a zarazem lekkich surowców. Są one dowożone na teren inwestycji i montowane zgodnie z określonym harmonogramem prac. Hale jeździeckie mogą być wykorzystywane przez cały rok – są odporne na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych, w tym niskich temperatur w sezonie zimowym.

Budujemy ujeżdżalnie dla koni zgodnie z potrzebami inwestora. Przygotowujemy zarówno niewielkie obiekty, jak i duże konstrukcje, w których wnętrzu odbywają się zawody. Osoba zlecająca nam budowę hali jeździeckiej może samodzielnie zdecydować o jej wielkości, zastosowanych udogodnieniach i stylistyce.

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Pomożemy stworzyć funkcjonalną halę jeździecką, a także zdobyć odpowiednie pozwolenia na jej wzniesienie.

Formularz kontaktowy

7 + 6 =

Dane kontaktowe

JM HALE Mariola Michalak

tel. 884 64 18 88

ul. Warecka 138
05-604 Jasieniec

NIP 797-194-88-86