Hale namiotowe – wynajem

Oferujemy hale namiotowe na wynajem. To dobre rozwiązanie dla osób, które nie chcą inwestować we własny obiekt. Do największych zalet usługi wynajmu hal namiotowych od naszej firmy warto zaliczyć:

  • możliwość najmu hali namiotowej zarówno na kilka dni, jak i cały sezon,
  • konstrukcje dostępne w wielu rozmiarach,
  • możliwość wyposażenia hali namiotowej w dowolne udogodnienia,
  • możliwość postawienia konstrukcji w krótkim czasie, z pominięciem etapu projektowania i montażu prefabrykatów,
  • dowóz i montaż hali namiotowej na wynajem przez specjalistów.

Wynajem hal namiotowych cieszy się dużą popularnością wśród osób, które planują zorganizować wydarzenie plenerowe, ale nie chcą inwestować we własny obiekt. Z takiej usługi korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy. Nasza firma zajmuje się dowozem i montażem konstrukcji we wskazanym miejscu, a następnie ich demontażem. Dzięki temu klient nie musi martwić się koniecznością przechowywania konstrukcji w czasie, gdy jest ona nieużywana, lub sprzedażą jej po jednym użyciu.

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Oferujemy nie tylko wynajem, lecz także serwis hal namiotowych – w tym tych wypożyczonych od nas. Gwarantujemy, że przygotowana konstrukcja z powodzeniem będzie pełnić swoją funkcję przez cały okres najmu. Wypożyczamy hale zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym – to obiekty całoroczne.

Formularz kontaktowy

2 + 14 =

Dane kontaktowe

JM HALE Mariola Michalak

tel. 884 64 18 88

ul. Warecka 138
05-604 Jasieniec

NIP 797-194-88-86