Namioty magazynowe całoroczne

Namioty magazynowe całoroczne to idealne rozwiązanie dla właścicieli firm, którzy chcą szybko powiększyć powierzchnię swojego obiektu. We wnętrzu takich hal można z powodzeniem przechowywać różne przedmioty, także te wymagające stworzenia odpowiednich warunków. Hale namiotowe całoroczne są bowiem projektowane w taki sposób, by zapewnić pełne bezpieczeństwo produktom i obsługującym je osobom. Wyposaża się je m.in. w wentylację i klimatyzację, które pozwalają na usuwanie nadmiaru wilgoci i utrzymanie odpowiedniej temperatury.

Dlaczego warto zdecydować się na namioty magazynowe?

Namioty magazynowe całoroczne mają szereg zalet. Do najważniejszych z nich warto zaliczyć takie cechy, jak:

  • zdecydowanie krótszy czas budowy w porównaniu z obiektami murowanymi,
  • łatwość montażu ze względu na lekkość konstrukcji i możliwość zastosowania gotowych prefabrykatów,
  • uniwersalność – wnętrze hal można zaaranżować w dowolny sposób,
  • możliwość zamówienia obiektu na wymiar,
  • odporność konstrukcji na działanie czynników atmosferycznych, w tym również niskich temperatur i opadów śniegu,
  • łatwiejszy proces budowy pod względem prawnym,
  • niższy koszt w porównaniu do innych metod budowy hal magazynowych.

Budujemy namioty magazynowe całoroczne, w których wnętrzu przechowuje się różne towary. Projektujemy je na specjalne zamówienie, co pozwala na idealne dopasowanie specyfiki konstrukcji do potrzeb inwestora. Takie magazyny często stawia się przy halach namiotowych przemysłowych, w których znajdują się najważniejsze maszyny i całe linie produkcyjne. To nowoczesny sposób budowy, zapewniający znacznie większą mobilność i elastyczność przedsiębiorcy.

Zajmujemy się produkcją hal namiotowych magazynowych od podstaw. Przygotowujemy projekt, tworzymy elementy konstrukcyjne, a następnie zajmujemy się montażem całego obiektu na działce należącej do klienta. Po zakończeniu prac oferujemy również naprawy, które pozwalają poradzić sobie z usterkami pojawiającymi się po wielu latach eksploatacji magazynu.

Formularz kontaktowy

9 + 7 =

Dane kontaktowe

JM HALE Mariola Michalak

tel. 884 64 18 88

ul. Warecka 138
05-604 Jasieniec

NIP 797-194-88-86