Hale namiotowe przemysłowe

Hale namiotowe przemysłowe, znane również jako namioty halowe, to tymczasowe lub całoroczne struktury tworzone do celów handlowych, magazynowych, produkcyjnych lub logistycznych. Są one popularne ze względu na swoją elastyczność i możliwość szybkiego montażu oraz demontażu.

Hale namiotowe przemysłowe składają się z lekkiej, ale wytrzymałej konstrukcji nośnej wykonanej z metalowych rur, które tworzą ramę. Podtrzymuje ją system stojaków i pylonów, które są zazwyczaj wykonane z aluminium lub stali. Konstrukcja ta jest stabilizowana za pomocą lin lub kabli stalowych, co zapewnia jej wytrzymałość i odporność na wiatr i obciążenia.

Hale namiotowe przemysłowe zwykle są pokrywane elementami wykonanymi z wytrzymałych materiałów, takich jak PVC (polichlorek winylu) lub poliester powlekany. Surowce te są odporne na warunki atmosferyczne, w tym wodę i promieniowanie UV. Dobieramy odpowiedni materiał do specyfiki hali i planowanego sposobu eksploatacji.

Hale namiotowe przemysłowe na zamówienie

Przygotowujemy hale namiotowe przemysłowe na indywidualne zamówienie. Klient może samodzielnie zdecydować o najważniejszych parametrach obiektu. To sposób na idealne dopasowanie charakterystyki hali do działalności danego przedsiębiorstwa i zasad bezpieczeństwa, jakich należy przestrzegać podczas realizacji konkretnych procesów produkcyjnych.

Przygotowujemy hale namiotowe całoroczne i sezonowe. W obiektach tych można umieścić zarówno magazyn, jak i stworzyć przestrzeń na używane maszyny i linie produkcyjne. Tworzymy projekt hali w oparciu o ustalenia z klientem i specyfikę danej działki. Inwestor może samodzielnie zdecydować o wymiarach i wyglądzie hali, a także dodatkowych udogodnieniach. We współczesnych obiektach tego typu z powodzeniem da się zamontować klimatyzację, wentylację czy inne instalacje niezbędne do podłączenia maszyn przemysłowych.

Formularz kontaktowy

6 + 3 =

Dane kontaktowe

JM HALE Mariola Michalak

tel. 884 64 18 88

ul. Warecka 138
05-604 Jasieniec

NIP 797-194-88-86