Hale namiotowe całoroczne

Hale namiotowe całoroczne różnią się konstrukcją od tych sezonowych, wykorzystywanych przez maksymalnie kilka miesięcy. To obiekty trwałe, odporne na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych, w tym również niskich, ujemnych temperatur. Są projektowane w taki sposób, by ich górne fragmenty nie uginały się pod dużym ciężarem zalegającego śniegu. Często są to obiekty izolowane termicznie, pozwalające na przechowywanie maszyn czy innych towarów w bezpiecznych warunkach.

Budujemy hale namiotowe całoroczne na zlecenie klientów indywidualnych i firm. To wygodne rozwiązanie w sytuacji, gdy inwestorowi zależy na zminimalizowaniu kosztów i czasu realizacji obiektu. Hale namiotowe całoroczne powstają w zaledwie kilka tygodni. Bazują na gotowych elementów, które są dowożone na działkę, a następnie łączone w całość. To elementy lekkie, a zarazem na tyle trwałe, ze mogą z powodzeniem przetrwać wiele lat intensywnej eksploatacji.

Hale namiotowe całoroczne na zamówienie

Przygotowujemy hale namiotowe całoroczne na indywidualne zamówienie. Klient może zdecydować o wielkości takich obiektów, ogólnej stylistyce i zastosowanych udogodnieniach. Dzięki temu gotowy namiot będzie spełniać wszystkie potrzeby właściciela i pozwalać na bezproblemowe korzystanie zgodnie z przeznaczeniem. Przygotowujemy m.in. namioty magazynowe całoroczne wyposażone w instalacje, które pozwalają na zachowanie odpowiednich warunków do przechowywania towarów.

Hale namiotowe całoroczne cieszą się popularnością przede wszystkim wśród przedsiębiorców. Wznosi się je znacznie szybciej niż budynki murowane, dlatego minimalizują one przestoje w działalności firmy. W ich wnętrzu można bez problemu stworzyć przestrzeń produkcyjną czy magazyn. To także doskonały wybór dla firm organizujących eventy na swoim terenie. Hale namiotowe całoroczne nie muszą być składane przed sezonem zimowym, co znacznie ułatwia ich obsługę.

Formularz kontaktowy

15 + 7 =

Dane kontaktowe

JM HALE Mariola Michalak

tel. 884 64 18 88

ul. Warecka 138
05-604 Jasieniec

NIP 797-194-88-86